Chodíte, běháte, jezdíte na kole – zkrátka hýbete se?

Podělte se s námi o Vaše oblíbené trasy, zážitky, fotky a hlavně o počet kilometrů!

Chcete soutěžit sami nebo v týmu nebo si jen tak porovnat Vaše pohybové aktivity s ostatními?

Není nic lehčího – připojte se k 1. ročníku našemu projektu KroKus zdraví. Co to znamená? Pro někoho “Krok – kus zdraví”, pro jiného “Krok ku zdraví” a jiný určitě najde ještě další význam.

Jde nám ale o jediné: o POHYB v jakékoli podobě. Jdete do obchodu pěšky místo autobusem? Vyjdete schody a zapomenete na výtah? Vše se počítá a sčítá!

Pohybová aktivita je efektivní nejen v prevenci, ale i v léčbě onkologickéch onemocnění. Níže si můžete stáhnout letáček s pohybovým desaterem – důležité pro všechny, kdo chtějí začít s pohybem.

Slavnostní “výšlap” projektu je 14. 7. 2017 v rámci Ride4Women – cyklojízdy na podporu prevence rakoviny děložního čípku.

Jak se zapojit?

Zaregistrujte se jednoduše na našich webových stránkách www.onko-unie.cz pomocí jednoduchého formuláře:

1. jako jednotlivec

2. jako tým: tým může mít max. 4 členy a budeme rádi, když budete soutěžit např. i jako rodina společně se svými blízkými

Vyplňte jméno nebo přezdívku, e-mailový kontakt a každý měsíc počet zdolaných kilometrů.

Zapojte se do soutěže zde!

Kdy sbírat kilometry?

Čas na to budete mít od 14. července do 14. září 2017.

Co je cílem?

Během doby projektu budou členové každého týmu nebo jednotlivci sledovat a zapisovat kilometry, které ušli, najeli na kole nebo uběhli – počítá se jakýkoli aktivní pohyb.

Současně budeme rádi, když nám pošlete tipy na zajímavé trasy pro Nordic walking, které bychom následně ve spolupráci s VŠTJ Medicina prošli a zpracovali jejich charakteristiku z pohledu lékaře a s nutričním komentářem. Všechny tipy a fotky posílejte na adresu: info@onko-unie.cz

Kdo vyhraje?

Počítají se všechny kategorie zvlášť – tedy jednotlivci a týmy podle počtu členů (tj. porovnávat se budou zvlášť týmy s 2 členy, 3 členy a 4 členy). V říjnu proběhne slavnostní vyhlášení vítězů, odměnu ale dostane každý účastník! Jakou konkrétně si necháme jako překvapení, abyste se měli na co těšit :)!

Těšíme se na Vaše zážitky i fotky z výletů, které budeme sdílet na Facebooku.

Na září plánujeme společnou vycházku s VŠTJ Medicina, tak nastartujte svaly a krásné léto!

Tým Onko Unie


0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..