Ve dnech 3. – 5. dubna žilo Výstaviště v pražských Holešovicích tradičními veletrhy zabývajícími se zdravotnickou tématikou. Mezinárodní veletrh PRAGOMEDICA, který se letos konal po 34., se pyšní jednou z nejdelších tradic ve svém oboru u nás.

Osvědčené spojení akcí poskytuje prostor pro prezentaci novinek ve zdravotnické technice nejen lékařům a profesionálům v nejrůznějších zdravotnických oborech, ale také terapeutům, pedagogům a sociálním pracovníkům. Na těchto veletrzích tak vzniká velký prostor pro cennou diskuzi,“ říká Markéta Holatová, tisková mluvčí Incheby Praha. Na veletrzích PRAGOMEDICA / NON-HANDICAP samozřejmě nechyběl bohatý doprovodný program. ONKO Unie se zúčastnila všechny tři dny na stánku č.23, získala nové kontakty jak mezi pacienty tak mezi odborníky a bylo rozdáno spousta materiálu na téma CO MŮŽETE UDĚLAT PRO SVÉ ZDRAVÍ, INFORMAČNÍ LETÁK RAKOVINA VAJEČNÍKŮ, BROŽURA K METASTATICKÉMU KARCINOMU PRSU A SAMOVYŠETŘENÍ v rámci prevence rakoviny prsu.

ONKO Unie děkuje Pacientské organizaci Ústecký ARCUS za podporu a pomoc při organizaci a všem, kteří náš stánek navštívili.

pragomedica-obr1 pragomedica-obr2 pragomedica-vstupenka


0 komentářů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..